Prezent z dedykacją na urodziny

Bardzo zabawny prezent dzięki któremu wywołałem radość na urodzinach siostry. Wszyscy serdecznie śmiali się z mojego prezentu, który został hitem imprezy. Przekazanie życzeń w tak zabawny i fajny sposób dzięki któremu zapamięta swoją uroczystość na długo jest wspaniałym pomysłem. Dodatkowo cena i czas realizacji wykonania produktu był bardzo korzystny. Materiały użyte do wykonania statuetki charakteryzują się wysoką jakością i jestem pewien, że przetrwają długi czas. Polecam serdecznie każdemu zainteresowanemu!

Zabawny prezent dzięki któremu można podbić serce solenizanta imprezy. Baton bardzo dobrze wkomponowuje się w konstrukcje, a jeszcze lepiej słowa zawarte na statuetce stanowiąc zabawne połączenie, które wywoła radość na twarzach każdej osoby, która go ogląda. Statuetkę można położyć w dowolnym miejscu. Będzie z gracją przypominać o danym dniu w którym została wręczona przywołując czar wspomnień. Drewno jest gładkie, wręcz śliskie, a litery nadrukowane fajną czcionką. Całość zwieńczone korzystną ceną

Skrzynka na alkohol – wspaniały prezent dzięki któremu można wręczyć ulubiony alkohol dla wybranej osoby. U mnie padło na ciocie będącą fanką win. Dostała w nim jej ulubione czerwone wino, które dzięki drewnianej i silnej konstrukcji może być ochronione przed uszkodzeniami. Sama skrzynka jest przyozdobiona napisami, które sam spersonalizowałem stanowiąc bardzo dobre wspomnienie uroczystości urodzinowej cioci. Drewno zbite w strukturę prostokąta bardzo dobrze się komponuję. Wydaje się być bardzo trwałe, tak samo jak nadruki. Serdecznie polecam!